ראשי » חידוש מקצועי לספה

חידוש מקצועי לספה

הספה שלכם מלוכלכת וקרועה? אתם לא חייבים לרכוש ספה חדשה! אתם יכולים להזמין שירות חידוש מקצועי לספה. שירות זה, כולל כמה מרכיבים. יש להחליף את ריפוד הספה הישן, לחזק את מילוי הספה והכריות, ולרפד מחדש את הספה. יש לצבוע את רגלי הספה ושלד הספה. לבסוף, מומלץ לבצע ניקוי יסודי של הספה.

חידוש מקצועי לספה – אילו פעולות נדרשות כדי לחדש את ספה?

חידוש ספות הנעשה בצורה מקצועית, כולל כמה מרכיבים:

  1. מילוי של כריות הספה
  2. החלפת ריפוד ספה
  3. הברקה של ריפוד הספה
  4. צביעה של רגלי הספה

נפרט יותר על מרכיבי חידוש הספה:

  • החלפת ריפוד ספה: מה שגורם ליופי של הספה, הוא הריפוד. אולם, מה עושים אם הריפוד קרוע? במקרה זה, יש להחליף ריפוד חדש. לכן, יש לפנות לחברת אחזקות, אשר תחליף את הריפוד של הספה.
  • הברקה של ריפוד הספה: החלפה של ריפוד הספה, לא מספיקה, כדי שהספה תיראה מבריקה ונוצצת. על מנת שהריפוד החדש של הספה ייראה מבריק ונוצץ, יש לנקות ולהבריק את ריפוד הספה. לשם כך, יש להזמין צוות ניקיון מקצועי, אשר ינקה ויבריק את הספה בחומרים המתאימים.
  • מילוי של כריות הספה: לפעמים, לא רק הספה מלוכלכת והריפוד קרוע, אלא גם חלק ממילוי הכריות של הספה. במקרים אלו, יש למלא היטב את כריות הספה מחדש, עד הסוף.
  • צביעה של ידיות הספה: פעמים רבות, דוהה צבע עץ של רגלי הספה. גם בספות המתבססות על מתכת, המתכת מאבדת את הברק. חלק מתהליך חידוש של הספה, הוא צביעה מחדש של רגלי הספה.

בשביל לחדש ספה – חשוב להכיר את המבנה שלה על בוריו

בשביל חידוש מקצועי לספה, יש ללמוד את מבנה הספה. מאיזה חומרים עשויה הספה. מהו חומר המילוי, מאיזה חומר הריפוד ועוד. חשוב גם לאבחן את סוג העץ או הברזל של שלד הספה. אבחון זה יאפשר צביעה מחדש, ואף תיקון של שלד הספה.


טיפים נוספים


היכן מתבצע חידוש הספה?

חידוש ספות מקצועי, לא יכול להיעשות בבית הלקוח. חידוש ספות מקצועי, נעשה במפעל הניקיון של חברת האחזקות. במפעל, מתבצעים כל פעולות חידוש הספה שהזכרנו. במפעל תופרים מחדש ריפוד לספה ומרפדים את הספה. מבצעים צביעה מחדש של ידיות הספה, והחלקים הפנימיים של הספה.

לפעמים – חידושה של הספה, דורשת רק ניקוי

לא תמיד צריך להחליף ריפוד כדי לחדש את הספה. לפעמים, ריפוד הספה שלם – אך מלוכלך מאוד. ואז, על הספה לעבור ניקוי יסודי ביותר. חשוב מאוד שצוות הניקיון יגיע עם חומרי ניקוי מקצועיים, אך ידידותיים לסביבה.

חידוש מקצועי לספה – מומלץ לבצע אצל אביתר אחזקות

מדוע מומלץ לבצע חידוש ספות באופן מקצועי אצל אביתר אחזקות? משום שלאביתר אחזקות, יש ניסיון של לפחות 10 שנים בחידוש ספות מקצועי. ספות מבד וספות מעור. החידוש שלנו כולל ניקיון יסודי והברקה מחדש של הספה, החלפת ריפוד, וצביעה מחדש של שלד הספה.

רוצים ספה חדשה? במקום לקנות – פנו לחידוש ספות מקצועי במחיר משתלם עוד היום.