ראשי » לנקות ספות

לנקות ספות

מעוניינים לנקות ספות באופן יסודי? חשוב שתבינו את הבדלי הניקוי בין סוגי הריפודים השונים. לכן, כדאי לכם להכיר את סוגי הספות השונות. במקביל, עליכם לדעת מתי תוכלו לנקות את מערכת הספות שלכם לבד, ומתי יהיה עליכם להזמין שירות ניקיון מקצועי עבור ניקוי הספות. שנתחיל?

לנקות ספות

לנקות ספות מבד

אפשר לחלק את ניקיון הספות העשויות מבד לכמה סוגים שונים.

ניקוי ספות מבדים סינטטיים

לספות העשויות מבד סינטטי, יש יתרון של מחיר זול. מחיר בד סינטטי, זול יותר ממחיר בד העשוי מחומרים טבעיים. אולם, גם לספה העשויה מבד סינטטי, יכול להיות מראה יוקרתי. למשל: ספה מסוימת תיראה כמו ספת עור, אך היא תהיה עשויה מבדים סינטטיים. בדים סינטטיים, שונים מבדים טבעיים. החומר הסינטטי, נושם פחות מהחומר הטבעי. לכן, לספות מבדים סינטטיים, יש ערכות מיוחדות המיועדות לניקוי בדים סינטטיים.

יכול לעניין אותך גם:

ניקוי ספות העשויות מבד לבד או בד מחוספס

סוג של ספות מבד טבעי, שאינו נחשב יוקרתי, הוא ספות העשויות מבד לבד, או מבד מחוספס. אלו בדים זולים, ולכן מחירם של ספות אלו, יהיה זול. פעולת ניקיון של ספות אלו, לא דורשת ניקיון עדין במיוחד. אפשר פעמים רבות להסיר לכלוכים יבשים, או כתמים קלים מבדים אלו באמצעות מטלית לחה.

ניקוי של ספות העשויות מבד כותנה

בד כותנה, אינו נחשב בד יוקרתי. אולם, בד זה הינו עדין, וקשה לניקוי. לכן, לא מומלץ לנקות בד כותנה לבד, אלא להזמין שירות ניקיון מקצועי.

לנקות ספות יוקרה

מהם ספות יוקרה? ספות יוקרה, אלו ספות העשויות מבדים עדינים ויקרים, או מערכת ספות מעור. דוגמא נפוצה לספה יוקרתית העשויה מבד, היא ספה העשויה מבד המשי.

ניקוי ספות לבנות. פעולת ניקוי ספות לבנות, הינה פעולה עדינה ומורכבת. אפשר לנקות בצורה בסיסית ספה לבנה מעור באמצעות מטלית. אך, קשה לנקות ספות לבנות מבדים אחרים לבד. לכן, פעמים רבות רק צוות ניקיון מקצועי, יכול לנקות לכם ביסודיות ספות לבנות.

לנקות ספות מעור

מדוע מערכת ספות מעור נחשבת למערכת ספות יוקרתית? משום, שחומר העור, הינו חומר קל לניקוי. לכן, ספות מעור נשמרות למשך זמן רב. חומר העור הוא חומר חזק, ולכן ספות עור אינן נקראות בקלות. באמצעות תחזוקה נכונה, אפשר לשמור על מערכת ספות מעור למשך שנים רבות.

ניקוי ספות מעור, זו פעולה פשוטה. לקוחים מטלית לחה, ומעבירים על הספה. בספות שחורות וכהות, הכתם מתנקה בקלות. אולם, אם מזניחים את הניקוי, הספה צוברת יותר ויותר לכלוך, עד שלבסוף העור מקבל צבע דהוי בגלל הלכלוך. לכן, כאשר על ספת העור רואים לכלוך מצטבר, מומלץ להזמין חברת ניקיון.

כדאי לנקות ספות עם אביתר אחזקות

הדרך הטובה ביותר עבורכם לנקות ספות, היא לבצע את ניקוי הספות עם חברת "אביתר אחזקות". כאשר מתקבלת הזמנה לניקוי ספה, יישלח אליכם נציג אשר יבצע אומדן של ניקוי ספה. האומדן כולל מחיר, והערכה של ערכת הניקיון הנדרשת, והציוד הטכנולוגי הנדרש. הנציג, יבצע הדגמה קלה של הניקיון במקום. צוות "אביתר אחזקות", יגיעו עם חומרי הניקיון המותאמים במיוחד עבור סוג הספה שלכם, והציוד הטכנולוגי הנדרש לספה שלכם. בסיום העבודה, הספות שלכם ייראו מבריקות וחדשות.

רוצים להעניק לספות שלכם מראה מבריק וחדש? השאירו פרטים, ונחזור לכם עם ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *