ניקוי ספות » ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים

12
16

כל כמה זמן צריך לנקות מזרונים - ולמה זה משתלם? מה הסכנות במזרונים מלוכלכים? וכיצד ניגשים למשימה?

אדם ממוצע מבלה מעל שליש מחייו בשינה. מטבע הדברים, פעילות השינה מתבצעת על גבי מזרונים ייעודיים שיש לנו בבית. הבעיה היא שאותם מזרונים בדיוק גם חשופים לסוגים שונים של לכלוך ומזיקים.

בין היתר, קרדית האבק למשל נוטה להתפתח על מזרונים ולגרום להופעת אלרגיות. במקביל, מזרונים מלוכלכים נשחקים מהר יותר ולכן גם היכולת שלהם לספק תמיכה אורטופדית עלולה להיפגע משמעותית. אז מה עושים? דואגים לניקיון מקצועי ויסודי שגם חוסך בהוצאות על החלפת המזרון.

עם אביתר אחזקות – המזרון שלך בידיים טובות

התמחות בשירותי ניקיון תעזור לצוות של אביתר אחזקות לרענן את המזרון שלך. ראשית, אנו מבצעים ניקוי מזרונים בבית הלקוח ומשתמשים בחומרים ידידותיים לפעוטות ולחיות מחמד. שנית, יש לנו מעל 10 שנות ניסיון כך שהתוצאה תהיה לשביעות רצונך המלאה. רוצה להבטיח שהמזרון יהיה בידיים טובות? זה הרגע להשאיר פרטים ולתאם ביקור של צוות ניקיון מוביל בתחומו.

המלצות על ניקוי מזרונים

שמירה על היגיינה בחדר השינה דורשת ניקיון בנפרד של המצעים, הכריות והמזרונים. את המצעים אפשר לנקות במכונת כביסה בטמפרטורה של מעל 60 מעלות כדי להיפטר מכרית האבק, בעוד את הכריות מנקים בניקוי יבש. מנגד, את המזרונים אי אפשר כמובן להכניס למכונת כביסה ולכן הפתרון הוא לנקות אותם בצורה ייעודית.

בחירת חומרי ניקיון שמתאימים למזרונים

חשוב לבחור חומרי ניקיון ייעודיים שלא נספגים בתוך הריפוד והבד. בשלב של בחירת החומרים, אפשר לבדוק האם מדובר על כאלה שמתאימים למזרני ספוג, קפיצים ויסקו ולטקס ולהתרשם מהוראות היצרן שמגיעות יחד עם המוצר. בהמשך, ניתן לנסות את חומרי הניקיון באזור נסתר ולבדוק את התוצאות.

אוורור של המזרון להסרת חיידקים

ניקיון מהיר של כתמי לכלוך, זיעה, הפרשות ודם ימנע מהם להיספג בתוך המזרון. עם זאת, הניקיון של הכתמים לא מספיק וכדאי לאוורר את המזרון אחת לחודש מינימום. אפשרות אחת היא לנסות להרים למעלה את המזרון ולהוציא אותו חלקית מהסלון, בעוד האפשרות השנייה היא להפוך אותו. אם בוחרים להפוך את המזרון, יש לוודא שמדובר על דגם שמתאים לזה כדי להשיג את אותה תמיכה.

במקום להחליף, מנקים

ניקוי מזרונים באופן מקצועי אחת לתקופה מסוימת מונע בלאי ושחיקה. בגלל שהחלפת מזרונים מתבצעת בממוצע ממילא רק אחת ל-10-15 שנה, כדאי לכל אורך התקופה להקפיד על ניקיון סדיר ולדחות את הצורך בהחלפה שלהם.

השינה הבאה שלך תהיה נקייה יותר

אביתר אחזקות משתמשת בכל הניסיון שיש לה על מנת למצוא את חומרי הניקיון המתאימים ביותר עבורך. אנו מתחייבים לניקוי יסודי, מקצועי ומתקדם ולתוצאה שתהיה לשביעות רצונך המלאה. רוצה לישון טוב יותר בלילה? כאן המקום להשאיר פרטים כדי לתאם ניקוי מזרונים.