ניקוי ספות » ניקוי ספות בירושלים והסביבה

ניקוי ספות בירושלים והסביבה

מה ההבדל בין בד סינטטי לבד טבעי? – ישנם הבדלים שונים בין בד סינטטי, לבין בד טבעי.

הבד הטבעי, נושם יותר אוויר. ולכן, כל נוזל שנופל על הבד הטבעי, מחלחל לתוך הבד. לכן, פעמים רבות, רק שירות ניקיון מקצועי, יוכל לנקות בצורה טובה בד טבעי. לעומת זאת, הבד הסינטטי אינו נושם. הכתם ימרח על הבד, אך לא יחלחל. לכן, יש כתמים שניתן להסיר מחלק מהבדים הסינטטיים בקלות. עם זאת, בד סינטטי דוהה יותר מהר. ולכן, חשוב כל כמה חודשים להבריק ולנקות את הריפוד הסינטטי.

ניקוי ספות בירושלים

חשוב לנקות את הספה בחומרים הידידותיים לסביבה

מתכננים ניקוי ספות בירושלים?

חשוב מאוד שהניקיון של הספה ייעשה בחומרים הידידותיים לסביבה ולא בחומרים המזיקים לסביבה. חומרי ניקוי שאינם ידידותיים לסביבה, עלולים להזיק לא רק לשכבת האוזון, אלא גם לבריאות. הכלל החשוב ביותר בתחזוקת ספות, הוא לנקות כל כתם, ברגע שהוא נוצר. אחרי שכתם נספג – קשה מאוד לנקות לבד את הכתם.

כדאי מאוד לשאוב אבק כל שבוע מהספה

חלק מהתחזוקה השוטפת של הספה, היא שאיבת אבק. כאשר יש הצטברות אבק על הספה, עלולות להתפתח בעיות נשימה. גם המראה של ספה מאובקת, אינה אסתטית. צריך לזכור, שלשואב אבק, יש כמה סוגי ראשים. לכן, חשוב לדעת איזה סוג של ראש שואב אבק, מתאים לכל ספה. חשוב שפעולת שאיבת האבק – תיעשה בתנועות עדינות.

אם אתם שואבים את האבק בתנועות אגרסיביות – שאיבת האבק עלולה להרוס את ריפוד הספה.

גם אם הספה נקייה – מומלץ עדיין להזמין שירות ניקיון ספות!

גם אם הספה שלכם נקייה ומבריקה לגמרי – מומלץ עדיין להזמין שירות ניקיון ספות מקצועי.

  • ולמה?

כי שירות ניקיון הספות, לא רק מנקה את הספות – אלא גם דואג לבשם את הריפוד של הספות. לחומרי הניקיון של צוותי הניקיון המקצועיים – יש ריח טוב. וכך, לאחר הניקיון – הספה נשארת עם ריח טוב.

מדוע כדאי להזמין ניקוי ספות בירושלים מאת אביתר אחזקות?

משום שלאביתר אחזקות, יש ניסיון של עשר שנים בניקוי יסודי של כל סוגי הספות. הצוות שלנו התנסה בניקוי אלפי ספות ובערכות הניקוי המקצועיות ביותר. אבל הסוד שלנו זה המיומנות. הצוות שלנו מנקה כל ספה בטכניקות העדינות והמדויקות. הספות יוצאות מבריקות וריחניות לאחר הניקוי. על מנת שתקבלו את הספה מבריקה, אנו נותנים לכם שיחת ייעוץ ראשונית חינם.

בשיחה זו, אנו לומדים את מאפייני הספה – ומתאימים את ציוד הניקוי הנדרש.

אודות | צור קשר