ניקוי ספות » ניקוי ספות בצפון שלב אחר שלב

ניקוי ספות בצפון שלב אחר שלב

אם הבית שלך ממוקם בצפון, שירותי ניקיון יסודיים של הספות יגיעו עד אליך. צוות מקצועי יגיע ביום שיקבע, עם ציוד מתאים וחומרים המתאימים גם לבעלי חיים וילדים. ניקוי ספות בצפון מתבצע לא רק על מנת להעניק לרהיטים מראה חדש אלא גם על מנת להעניק לך אוויר טוב יותר במרחב שלך.

ההבדלים בין ניקוי ביתי ומקצועי

ניקוי ביתי צריך להתבצע באופן קבוע. מומלץ לשאוב את האבק מספות הבד מדי שבוע. במקרה של ספות מעור, כדאי לעבור עליהן באותה התדירות עם מטלית יבשה ולשאוב אבק בחריצים. אם הכריות נפרדות וניתן להוציא אותן, מומלץ לעשות זאת ולנקות תחתן. מדי פעם כדאי לסובב את הספה ולוודא שגם החלק התחתון שלה נקי.

בעוד שניתן לשאוב אבק באופן פשוט בבית, ניתן לראות כי ישנו הבדל בין העבודה שתתבצע על ידך לבין זו שתתבצע על ידי חברה מקצועית. חברה מקצועית תביא איתה כלים עוצמתיים אך כאלו שמתאימים לספות. היא תבצע ניקיון יסודי והתוצאה היא החזרה של הספות למצב ההתחלתי שלהן. ניקוי ספות בצפון שמתבצע על ידי החברה יכול להתבצע גם כל שישה עד עשרים וארבעה חודשים, תלוי במצב של הספות.

ניקוי ספות בצפון במספר שלבים

אנו ממליצים לך להקפיד לנקות את הספות שלך. לשאוב את האבק מדי שבוע או שבועיים ובנוסף להרחיק כתמים בעדינות ברגע שאלו מופיעים. כמו כן, נרצה לספר לך על התהליך של ניקיון הספות שמתבצע על ידי החברה המקצועית.


מחירון


שלב ראשון – יצירת קשר

הפעולה הראשונה שעליך לעשות היא ליצור קשר עם החברה. בשיחה נשאל אותך שאלות שונות על הספות, על הציפיות שלך ונקבע את מועד ההגעה הנוח ביותר עבורך. זה גם הזמן לשאול אותנו שאלות, על התהליך ולוודא כי אנו עונים על כל הציפיות שלך.

ניקוי ספות בצפון

שלב שני – הגעה לביתך

החברה תביא לביתך צוות מקצועי. אין כל צורך לצאת החוצה, להוציא את הספות וגם אין צורך לשהות במקום ולבצע עבודות מיוחדות. הצוות יודע לטפל בכל ספה וידע כיצד להפוך את אלו שלך לחדישות. כיוון שהחומרים ידידותיים לבני הבית (כולל בעלי החיים) אין כל צורך לפתוח חלונות, לאוורר או לצאת מהבית.

שלב שלישי – ישיבה נינוחה על הספות

לאחר שנצא מביתך כל שיהיה עליך לעשות הוא ליהנות מתחושה רעננה של רהיטים שנראים ומרגישים חדשים. באביתר אחזקות אנו מבצעים ניקוי ספות בצפון ומודעים לכך שהעבודה שלנו יכולה להרחיק את החלפת הרהיטים. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע כיצד נוכל לעשות זאת גם בביתך.