ניקוי ספות » ניקוי ספות לבד

ניקוי ספות לבד

כל כמה זמן צריך לנקות את הספות ולמה זה חשוב? איך יודעים שהגיע הזמן להזמין ניקוי מקצועי?

ספה נמצאת במרכז הסלון ולכן היא חשופה ללכלוך, אבק, חיידקים, כתמים ועוד. מצד שני, הספה היא גם הרהיט הראשון שאותו רואים כאשר נכנסים הביתה – ואלמנט דקורטיבי שמשפיע על כל העיצוב. כתוצאה מכך, אף אחד לא רוצה להתפשר על ניקיון הספה וההעדפה היא לנסות לתחזק אותה בצורה עצמאית. הבעיה היא שניקיון עצמאי לא תמיד מספיק ושעדיף בכל מקרה להזמין אנשי מקצוע אחת לתקופה מסוימת.

ניקית את הספה והתוצאות לא לרוחך? אנחנו כאן בשבילך!

באביתר אחזקות יכולים לשלוח אליך צוות מיומן שמתמחה בניקוי ספות. הניסיון, הכלים והיכולות המוכחות שלנו יהפכו את הספה שלך לחדשה לגמרי ואף יעניקו לך שקט נפשי לזמן. גם אם כבר ניסית לנקות את הספה אבל התוצאות לא מספיק טובות, אנו נדע כיצד לתקן את המצב. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם.

טיפים עבור ניקוי ספות לבד

ההצלחה של ניסיון לנקות את הספה לבד ובאופן עצמאי תלויה בהיכרות עם מספר כללי מפתח. בראש ובראשונה, יש להתאים את חומרי הניקיון לסוג הספה ולסוג הבד. אחרי שבודקים איזה חומרים מתאימים לספות בד ואיזה לספות עור, אפשר להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין בד טבעי וסינתטי ובין עור אמיתי וסינתטי.

יכול לעניין אתכם גם:

שימוש נכון בחומרי ניקיון

כאן המקום להזכיר שאת כל חומרי הניקיון ללא יוצא מן הכלל כדאי לנסות באזור נסתר של הספה. במקום לסכן את הספה בנזקים בלתי הפיכים, אפשר לפזר את חומרי הניקיון בגב, מתחת לידיות או מאחורי הרגליים. כך ניתן לבדוק את התגובה של הריפוד לחומרי הניקיון ולהחליט האם להמשיך איתם גם לאזורים החשופים.

תדירות הניקיון והכביסה

ניקוי ספות לבד אפשר לבצע אחת לשבוע-שבועיים בצורה שטחית ואחת לחודש בצורה יסודית. במקביל, כדאי להפשיט את כיסוי הכריות כדי להשליך גם אותן אל מכונת הכביסה. במקרים כאלה, יש לעקוב אחר הוראות היצרן ולהשתמש בהן על מנת לדעת מה הטמפרטורה הנכונה עבור הכביסה ומה ימנע התכווצויות של הבד או ירידת צבע.

ייבוש הספה לאחר הניקיון

השלב האחרון בניקיון של הספה הוא לייבש את האזור שבו היה הכתם. את הייבוש מומלץ לבצע עם מייבש שיער בחום פושר, אך לא בהברשה חזקה של הספה שעלולה לפרום את הטקסטורה של הריפוד או להוריד ממנו את שכבת הקטיפה. גם פה, אפשר לנסות את הפעולה באזור נסתר ורק אז להתקדם.

ניקיון מקצועי עושים עם אביתר אחזקות

המומחים של אביתר אחזקות מבצעים ניקוי ספות עד הבית ועומדים לרשותך גם בטלפון. במידה וברצונך לקבל הצעת מחיר מסודרת לפני או אחרי ניקוי ספות לבד, כל שנותר הוא להשאיר פרטים כאן.