ניקוי ספות » שאלות נפוצות על ניקוי ספות

שאלות נפוצות על ניקוי ספות

בית נקי הוא בית שנעים לחיות בו. יותר מכך, הוא בית שבריא לחיות בו. ניקוי ספות מאפשר לך, לבני משפחתך ולאורחים שלך לשבת על רהיטים נקיים ונעימים. בעוד שכל זה ברור, יכול להיות שעולות אצלך שאלות רבות על התהליך של הניקיון וגם שאלות שמתייחסות לפעולה המתבצעת על ידי חברה חיצונית.

שאלות נפוצות על ניקוי ספות

כל כמה זמן חשוב לנקות את הספה?

הספות הן חלק בלתי נפרד מהבית ולכן יש לנקות אותן פעם בשבוע ובנוסף על פי הצורך. אחת לשבוע יש לשאוב אותן ואם ניתן, להרים את הכריות ולנקות תחתן. כמו כן, אם הספה התלכלכה, למשל כיוון שנשפך עליה משקה, יש לנקות אותה מיד. אם מדובר בנוזל, יש לספוג אותו אם מטלית יבשה ולאחר מכן לנקות את האזור בהתאם ללכלוך ולהוראות היצרן.

האם חשוב לנקות כל ספה?

כל ספה צוברת אבק ולכלוך, אפילו ספות מעור. נכון להגיד כי ספות עור אינן סופגות אליהן את אותה כמות אבק כמו ספות הבד, אך בין הכריות ובחלק התחתון יכול להיות לכלוך שלא נראה לעין. לכן אפשר להגיד בוודאות כי חשוב לנקות כל ספה, אך חשוב מאד להקשיב להוראות היצרן ומומלץ להזמין חברה מקצועית אחת לתקופה.

מדוע כדאי להזמין חברה חיצונית לבצע ניקיון?

חברה חיצונית אשר מתמחה בשירותי ניקוי ספות תגיע אלייך עם צוות מקצועי, כלים עוצמתיים וחומרים בטוחים לשימוש בסביבת בני אדם, ילדים ובעלי חיים. החברה תחזיר את הזמן לאחור. אין צורך להזמין אותה מדי שבוע ואפילו לא כל חודש, אך מומלץ לשקול להזמין אותה אחת לחצי שנה עד שנתיים וזאת בהתאם למצב של הרהיטים.

יכול לעניין אותך גם:

באילו חומרים החברה משתמשת?

חברה אשר שמה אותך בראש סדר העדיפויות תקפיד להשתמש רק בחומרים שנמצאו בטוחים לשימוש. הבטיחות מתייחסת לבני האדם, בעלי החיים והריהוט והם לא דומים לאלו שניתן להשיג בסופר. באפשרותך לשאול את החברה כל שאלה כבר בשיחת הטלפון הראשונה ולברר גם באילו חומרים היא משתמשת.

איך אפשר לוודא כי החברה מבצעת ניקוי ספות יסודי?

ניקוי ספות יסודי יתבצע על ידי חברה מקצועית אחת לתקופה, בהתאם לצורך ולרצון שלך. חברה בעלת ניסיון, שמשתמשת בחומרים מתאימים ובמבטיחה לך שביעות רצון, היא החברה הנכונה לעבוד איתה.

באביתר אחזקות אנו מביאים ניסיון של מעל 10 שנים. אנו מקפידים להגיע אלייך לביצוע ניקוי ספות ביום ובשעה שנקבעו ולא זקוקים לכל פעילות נוספת מבחינתך. לפרטים נוספים והזמנות, נשמח לשמוע ממך.