ניקוי ספות » ניקוי ספות בחיפה עם חברה מקצועית

ניקוי ספות בחיפה עם חברה מקצועית

הספות שלך הן אחד הרהיטים השימושיים בבית. הן יכולות לשמש לאירוח, לישיבה בערב מול הטלוויזיה ולמעשה, לאורך כל היום. הניקיון שלהן חייב להתבצע בהתאם להוראות הייצור, תוך שימוש בחומרים ומכשירים מתאימים וכדאי להקפיד לשאוב אותן פעם בשבוע. כמו כן, כדאי להביא מדי תקופה חברה מקצועית שתדאג להן וזאת על מנת לאפשר להן לעמוד בגבורה מול שלל המפגעים שקיימים בבית.

הסכנות העומדות בפני הספה שלך

כל רהיט מרופד צריך לא פעם לעמוד בפני חומרים שנמצאים בסביבתו. אוכל, שערות של בעלי החיים, מים וקפה הם רק חלק מהמפגעים שיכולים להזיק לספות בטווח הארוך. מעבר לכך שכל אותם חומרים עשויים להשאיר כתמים ברהיט, הם גם פוגעים בכיסוי וגורמים להיווצרות של חיידקים ומזיקים אחרים. גם בהקפדה על ניקיון שבועי קבוע, כדאי לדעת כי ישנן סכנות שונות שיכולות לפגוע בספות שלך ואלו רק חלק מהן:

זיעה

אנחנו עלולים לפגוע בעצמנו בספות, גם אם לא התכוונו לעשות זאת. הזיעה שלנו נספגת בספות באופן קבוע וגם שאיבה שבועית לא תצליח להוציא אותה. לעומת זאת חברה שמבצעת ניקוי ספות בחיפה, תוכל לנקות ביסודיות גם את שאריות הזיעה שלנו.

אבק

האבק הוא אחד האויבים של הבית והוא יכול לפגוע גם ברהיטים, בספות ובכיסאות שיש עליהם ריפוד. האבק חודר עמוק אל הבד או אל בין הכריות ועם הזמן הוא גורם לשחיקה. יש לנקות את הרהיטים ביסודיות ולא להסתפק רק בשאיבה.

מזיקים קטנטנים

ישנם מזיקים קטנים אשר מגיעים מבני האדם ובעלי החיים. הם לא נראים לעין אך הם יכולים לפגוע בספות. ניקוי ספות בחיפה יוציא גם את אותם המזיקים וימנע מהם לגרום נזק עמוק לריפוד. טיפול יסודי יכול לשמור על הרהיטים ולהחזיר להם את המראה הראשוני שהיה להם בעבר.

פעולות ביתיות

ישנן שלל פעולות ביתיות שיכולות להסתיים בתוצאה לא נעימה לספות. אחת מהן היא ציורי ילדים, כשהצבעים עשויים להשאיר כתמים על הרהיטים. פעולה נוספת היא כמובן אכילה בסביבת הספות ולא ליד השולחן, מה שיכול להסתיים בנפילה של אוכל שיכול להיספג פנימה. חברה מקצועית תוכל לבדוק אם ניתן לנקות את הכתמים העמוקים מהספה בטרם תחילת העבודה.

במה שונה ניקוי מקצועי מניקוי ביתי

הניקוי המקצועי שונה מזה הביתי בעוצמה שלו, ביסודיות ואפילו בחומרים. אין צורך להתאמץ על מנת להשיג מראה מרשים אלא רק לתת לנו לעשות את העבודה בבית.

ניקוי ספות בחיפה עם אביתר אחזקות

החברה תשמח לתאם מולך את זמן השירות המתאים ביותר עבורך. כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר.