ראשי » היכן כדאי לבצע ניקוי ספות בחיפה?

היכן כדאי לבצע ניקוי ספות בחיפה?

יש 2 אפשרויות, היכן לבצע את ניקוי הספות. אפשרות אחת – היא להוביל את הספה אל מפעל הניקיון. החיסרון הבולט של אפשרות זו, הוא הקושי להוביל את הספה. לא תמיד אפשר להוביל את הספה ברכב הפרטי – וגם אם מתאפשר, הספה עלולה להזיק לרכב. אם מובילים את הספה במשאית – מחיר ההובלה יקר. לכן, כדאי לבחור באפשרות השנייה – ולהזמין שירות ניקוי ספות עד הבית.

טיפים לתחזוקה שוטפת של ספות עור:

עור, אינו נחשב חומר נושם. לכן, העור המרפד את הספה, אינו סופג נוזלים או פירורים הנשפכים עליו. אולם בכל זאת – מומלץ כל כמה חודשים לבצע ניקוי ספות עור בחיפה. אבל, על מנת שבספת העור לא יצטברו לכלוך וחיידקים, יש לנקות יום יום את ספת העור עם מטלית לחה. חשוב מאוד, לא לעלות עם אוכל או שתיה חמה על ספת העור. מגע החום, הורס את ספת העור. חשוב גם לא לעלות לספה עם שתייה קרה, קוביות קרח, או ארטיקים. גם הקרח, עלול להרוס את העור.

טיפים לתחזוקה של ספות בד:

ספות בד, קשות יותר לניקוי מאשר ספות מעור. בעוד ספות מעור מתנקות בקלות, על ידי העברת מטלית, ספות מבד קשה לנקות. רוב הכתמים, אינם יורדים בקלות מהבד. הם נספגים לתוך הבד. וכך, הם הופכים לחלק מהבד. כך, ניתן לראות ספות רבות שהיו מבריקות וחדשות – מלוכלכות ברמות שונות. לכן, מומלץ מאוד לא לתת לילדים לעלות על הספה עם אוכל נוזלי, או שתייה. כאשר נשפך נוזל על הספה, יש לנסות לספוג עם מגבת את מה שניתן. ולכן, חשוב מאוד להזמין אחת לתקופה ניקוי יסודי של הספה.


טיפים נוספים לניקוי הספה


האם יש הבדל בניקוי סוגי הבדים השונים של הספות? בהחלט! לכל בד יש תכונות אחרות. יש בדים הנושמים יותר, ויש בדים הנושמים פחות. ולכן, ישנם בדים מחוספסים הסופגים פחות נוזלים ומתלכלכים פחות, וישנם בדים הסופגים יותר נוזלים. ולכן, קשה מאוד לנקות בדים אלו.

כיוון שיש הבדלים מהותיים בין סוגי בדים שונים, גם חומרי הניקוי של הבדים השונים משתנים. כל חומר, מתאים לכימיה של סוג בד אחר ומיועד לתנאי הניקיון שלו.

ניקוי של ספות בחיפה – ייעשה על ידי אביתר אחזקות בצורה מדויקת!

לכן, כאשר אתם רוצים לבצע ניקוי ספות בחיפה, עליכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אביתר אחזקות, יבררו אתכם בשיחת הטלפון איזה בד מרפד את הספה. הצוות שלנו, ייעץ לכם כיצד לבצע את הניקוי. הצוות שלנו, יגיע אל ביתכם עם חומרי ניקוי מקצועיים המותאמים לספה, אך ידידותיים לסביבה – וינקה את הספה במיומנות או במקצועיות. לאחר הניקוי, הספה תיראה חדשה ומבריקה.

אל תתפשרו על ניקוי הספה! פנו עוד היום לאביתר אחזקות, וקבלו ספה מבריקה ונקייה!

אודות | צור קשר