ראשי » חידוש ספות בד: לסמוך על מקצוענים

חידוש ספות בד: לסמוך על מקצוענים

הספה שקניתם התבלתה מהר מדי? רכשתם ספת בד והצטערתם כי הניקיון נהיה מעמסה? אתם לא מצליחים להחליט אם לנקות את הספה או לרכוש חדשה? התייאשתם מניסיונות ניקיון של הריפוד?

חידוש ספות בד: פתרונות אביתר אחזקות

חידוש ספות בד הוא לא דבר פשוט, יש המון פרמטרים שיבטיחו לכם ספות בד מחודשות שנראות מצוין, מריחות מעולה, מתוחזקות ושמורות לאורך זמן:

  1. שימוש בחומרים מתאימים: חשוב להקפיד על חומרים נכונים ולהתאים את הבד לחומר הניקיון. יש כל כך הרבה סוגי טקסטיל שונים שעלולים להיפגע בטיפול לא נכון.
  2. סוג הלכלוך: האם מדובר בשערות של בעלי חיים? האם מדובר באבק מוגזם? האם יש צורך בניקיון כתמים עמוקים? לכל סוג של לכלוך אנחנו יכולים למצוא מענה, שתפו איתנו את התמונה בהודעה לקבלת הצעת מחיר (גם תקבלו עשרה אחוזי הנחה!) כדי שנוכל לספק לכם את הטיפול המדויק והמוצלח ביותר.
  3. צורת הספה: האם מדובר בפריט מיוחד? צורה מוזרה? רהיט המשלב בד ועץ? מה שלא יהיה, אנחנו נוכל לקבל על עצמנו את המשימה של חידוש הספה שלכם.
  4. יחס נכון לסוג הבד: פשתן? קנבס? מיקרופייבר? בדים סינתטיים? אנחנו נדאג לכל סוגי לכלוך וכתמים.

ניקוי ספות לפני ואחרי


באיזה מקרים צריך חידוש ספות בדרך כלל?

כשנשפכים דברים שוב ושוב על הספה במיוחד שיש ילדים קטנים בבית, שאותם ילדים גם מחליטים לצייר ולצבוע על הרהיטים וכשהספה משמשת מקום מפגש לכל המשפחה.

אבק חודר לספות וקשה להסיר אותו, הוא נדבק לסיבים ולעומק הבד וחייבים לנקות ביסודיות כדי לחזור למצב שנכים לשבת על הספה.

יכול לעניין אתכם גם:

למה לבחור בנו למשימה החשובה של חידוש הספה שלכם?

  • עשר שנים של ניסיון לא הולכים ברגל. התנסינו באלפי מקרים, חידושים וניקיונות ואנחנו מגיעים אליכם עם עשור של ניסיון והתמקצעות בתחום.
  • אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל סוגי הספות והרהיטים ומבטיחים שלא יגרם שום נזק נוסף בתהליך הניקיון. יותר מכך, אנחנו מבטיחים ומקיימים 99 אחוזי ניקיון על כל סוגי הרהיטים.
  • המקצוענים שלנו משתמשים בחומרים אורגניים, ירוקים, שמוציאים את הלכלוך מהבד בצורה יסודית ומותירים את הבד נקי ונעים למגע.

עובדות מעניינות עלינו, אביתר אחזקות

יש למכשור שלנו יכולת חדירה לבד של עד עשרה סנטימטרים! בטח יותר מכל שואב ומטאטא בניקיון ביתי. אנחנו נוציא את קרדית האבק מכל רהיט וספה, כדי שתוכלו ליהנות מהרהיטים שלכם עד הסוף. כך, ניקיון שלנו לצד חידוש ספות בד, יכול גם לשרוד שנה שלמה.

צרו איתנו קשר בהודעה, באתר, בוואטסאפ או בטלפון ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר ניקוי הספות בצורה מפורטת וכמובן, הדגמה חינם בבית הלקוח!