ניקוי ספות » חומר לניקוי ספות – איזה חומר מתאים לספה שלך

חומר לניקוי ספות – איזה חומר מתאים לספה שלך

השירות של אביתר אחזקות מיועד עבור בעלי ספות שלא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מעל 10 שנות ניסיון עוזרות לנו לבחור חומר לניקוי ספות בהתאמה אישית לכל לקוח, כמו גם לקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת העבודה ועד להשגת תוצאות. רוצה לנסות אותנו? נשמח לקבל את פרטיך דרך האתר הרשמי.

יש לכם שאלות בנוגע לניקוי ספות?

חייגו אלינו

חומר לניקוי ספות

המאפיינים של חומר לניקוי ספות

חומר שמיועד לניקוי ספות מסוגל לחדור דרך שכבת הריפוד העליונה ולהסיר את הכתמים באופן יעיל. כמו כן, ישנם חומרים שמתאימים לספות עור וחומרים אחרים שאפקטיביים יותר כאשר מיישמים אותם על גבי ספות בד. בכל אחד מהמקרים האלה, אפשר לראות בצורה ברורה את ההבדל בין חומר ייעודי לבין חומר ניקיון רגיל – כמו למשל נוזל שטיפת כלים או ג'ל כביסה.


מחירון


קריאת הנחיות יצרן לפני השימוש

הנחיות היצרן הן אלו שצריכות לקבוע איפה, מתי וכל כמה זמן מורחים חומר לניקוי ספות. את ההנחיות ניתן למצוא בדרך כלל על גב האריזה, או במקום בולט אחר בחלק הקדמי. אם לא בטוחים לגבי האופן שבו מיישמים את ההנחיות, מה שכדאי לעשות הוא לנסות את החומר באזור נסתר ורק לאחר מכן להמשיך לשאר הספה, הריפוד או מערכת הישיבה.

יכול לעניין אתכם גם:

כללי בטיחות בניקיון ספות ומערכות ישיבה

ספה משמשת את כל בני המשפחה וצריכה לעמוד גם לרשות פעוטות וילדים. במקביל, זהו רהיט שאליו מתקרבים לעיתים קרובות חיות מחמד כגון כלבים וחתולים. לפיכך, אם רוצים לשמור על רווחת כל המשפחה – צריך להקפיד על הוראות הבטיחות ולבחור חומרי ניקיון ידידותיים לפעוטות ולחיות מחמד. החדשות הטובות הן שחומרים כאלה לא פחות נפוצים גם בהשוואה לחומרי ניקיון אחרים ואפשר לתאם את השימוש בהם מול חברות מקצועיות ומנוסות.

המומחים של אביתר אחזקות עובדים בשבילך

התמחות בשירותי ניקיון הופכת את אביתר אחזקות לשותפה הטבעית שלך. אנו משתמשים רק בחומרים ידידותיים ומאושרים עבור הסביבה הביתית ויש לנו מעל 10 שנות ניסיון. לבסוף, אצלנו מתחייבים לתוצאות עם חומר לניקוי ספות מוכח ואפקטיבי – מיד אחרי שנקבל את הפרטים שלך באתר.