ראשי » מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות מקצועי

מתי מזמינים מנקה ספות מקצועי? כיצד שומרים על הספה? מה מאפיין חומרי ניקיון חדשים לעומת מסורתיים?

מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות מקצועי נדרש להשיג תוצאה שעולה בקנה אחד עם הציפיות של הלקוח. בפועל, המקצועיות של המנקה נמדדת גם ביכולת שלו להבריק את הספה ולהרחיק את הצורך בשירותי ניקיון נוספים. כמו כן, רוב הלקוחות מעדיפים להזמין מנקה ספות שמבצע את העבודה בבית ולא דורש פגיעה בשגרה.

מקצועיות היא השם השני שלנו

באביתר אחזקות מאמינים בדיוק כמוך שאין תחליף למקצועיות. כתוצאה מכך, אנו מנצלים מעל 10 שנות ניסיון על מנת להביא עד אליך לסלון את חומרי הניקיון הטובים ביותר. בנוסף, לנו יש יכולת מוכחת להתאים את סוג החומרים לסוג הספה וכך לבצע ניקוי יסודי. החומרים שבהם אנו משתמשים ידידותיים לחלוטין לפעוטות ולחיות מחמד ואנו מזמינים אותך ליצור קשר עם נציגינו כדי לנסות אותם בהקדם!

תדירות הזמנת שירותי ניקיון

תדירות הזמנת השירות של מנקה ספות מקצועי נמדדת לפי אופי השימוש בספה. ככל שהשימוש בספה אינטנסיבי יותר, כך עולה הסיכוי שהיא תסבול מכתמים, לכלוך, אבק ולעיתים אפילו עובש ופגעי לחות. לשם השוואה, בדירות שבהן יש מערכות ישיבה גדולות אפשר לדחות את שירותי הניקיון כי גם השימוש בכל ספה יחסית מועט – בעוד בבתים קטנים עם משפחות וילדים נדרשת מעורבות של מנקה ספות מקצועי אחת לשנה לפחות.

יכול לעניין אותך גם:

הבדלים בין חומרי ניקיון

הדרך לשמור על הספה היא להזמין שירותי ניקיון שמתאימים לסוג הבד. לפני ואחרי הניקיון המקצועי ניתן גם להרחיק מאכלים ומשקאות מקרבת הספה, לשמור על מרווח של 50 ס"מ לפחות בין הספה לבין שולחן הקפה בסלון ולדאוג לכסות את מערכות הישיבה לפני שמגיעים אורחים. במקביל, כדאי להכיר את ההבדלים בין חומרי הניקיון כי מסתבר שהם משפיעים יותר מכל דבר אחר על התוצאות של השירות. בין היתר, מנקה ספות מקצועי נדרש מטבע הדברים לבחור בקפידה את סוג החומרים שבהם הוא משתמש.

מאפיינים של חומרי ניקיון מסורתיים

האפשרות הקלאסית היא להשתמש בחומרי ניקיון מסורתיים שאמורים להסיר כתמי יין, אבק ולכלוך מספות בד ועור. הבעיה היא שחומרי הניקיון המסורתיים לא תמיד מתאימים לספות זמש ושלפעמים הם משאירים סימנים לא רצויים על בדים עדינים. חוץ מזה, חומרי הניקיון המסורתיים מיוצרים לפי סטנדרטים ישנים ולכן הם עלולים לפגוע באיכות הסביבה, בפעוטות ובחיות מחמד. לעומת זאת, חומרי ניקיון חדשים יהיו ידידותיים לחלוטין ויאפשרו שימוש בטוח גם בחלל המגורים והפנים של הבית.

הדור הבא של הניקיון – אצלך בסלון

באביתר אחזקות מבצעים את כל העבודות בבית הלקוח ומאפשרים לך ייעוץ חינם. הצעת המחיר שנרכיב עבורך בהתאמה אישית כוללת הגנה על ספות בד ועור וכעת רק נותר להשאיר פרטים כדי ליצור קשר עם מנקה ספות מקצועי.