ניקוי ספות » שאלות נפוצות על ניקוי בתים

שאלות נפוצות על ניקוי בתים

ניקוי בתים מתבצע לרוב לפני מעבר לבית או לאחר שיפוץ. שלא כמו ניקוי רגיל, מדובר על ניקיון יסודי שיכול גם לכלול פוליש. אם עברת שיפוץ או אם יש לך תכנון לעבור לבית חדש, זה הזמן לדאוג שיהיה לך נעים ולהזמין חברת ניקיון מקצועית.

מתי כדאי להזמין את חברת הניקוי?

כדאי ליצור קשר עם חברת הניקוי ברגע שידוע לך מתי מתוכנן המעבר. ישנן תקופות אשר עמוסות יותר מבחינת מעברי דירות ובתים ולעומתן תקופות פחות עמוסות. אם התכנון שלך הוא לעבור בקיץ או אולי סביב פסח, מומלץ ליצור קשר עם החברה ברגע שידוע לך תאריך המעבר.

במקביל, אם לא תכננת מראש לבצע את הניקיון, תמיד אפשר לשאול את החברה אם היא פנויה לבצע את העבודה.

יכול לעניין אתכם גם:

מדוע כדאי לעשות ניקוי בתים עם חברה מקצועית?

מומלץ לבצע ניקוי בתים עם חברה מקצועית ולא עם איש ניקיון או לבד. איש ניקיון (מנקה) יוכל להגיע אל הבית ולבצע שטיפה של הרצפות ואולי שאיבת אבק בסיסית. אך אם התכנון שלך הוא לעבור לבית שאנשים אחרים התגוררו בו, חשוב שכל מה שהם השאירו יהיה נקי.

ניקוי בתים

אם בנית את ביתך, יחכה לך אבק במקומות רבים, החלונות יהיו מלוכלכים וצפויות להישאר שאריות של שלל חומרים ששימשו את תהליך הבניה. במקרה זה, רק ניקיון מקצועי שעושה שימוש בחומרים מתאימים ובמכשירים עוצמתיים, יוכל להבטיח לך בית נקי שנעים לחיות בו.

מה כולל הניקיון?

תהליך הניקיון כולל ניקוי יסודי של כל פינה בבית. ניקוי בתים מחייב את בעל המקצוע לתת תשומת לב לבית, לחפש אחר הלכלוך וכמובן להשתמש בכלי ניקוי ולבצע את העבודה בפועל. במהלך העבודה העובד יגיע אל כל פינה, ינקה את הרצפה, החלונות, הארונות ויותר מכך.

כיוון שכל בית נראה אחרת ובחלק אין בכלל רהיטים, הניקיון יתבצע בהתאם לצורך ובהתאם למקום עצמו. בשיחה המקדימה החברה תתשאל אותך על הצורך שלך וכך תהיה מוכנה לתת לך את השירות הטוב ביותר.

באילו חומרים משתמשת החברה?

החברה משתמשת בחומרי ניקוי חזקים שמותרים לשימוש בסביבת בני אדם ובעלי חיים. בכל מקרה ניתן יהיה לעבור לבית או להמשיך בשגרת החיים בו מיד בתום הניקיון. החברה לא מסכנת אותך או את עובדיה, אך היא בוחרת בחומרים שיתגברו על כל לכלוך.

כמובן, בנוסף לחומרים השונים מגיעה החברה עם מכשירים עוצמתיים כמו שואבי אבק שיוכלו להרחיק כל לכלוך. המטרה היא להשאיר את הבית שלך נקי למשעי בסוף התהליך ועם זאת לאפשר לך לגור בו ללא כל חשש.

מדוע לפנות אל אביתר אחזקות?

באביתר אחזקות אנו מעמידים לרשותך שירות ניקוי בתים איכותי תוך הקפדה על יחס אדיב וכל זאת במחיר הוגן. זה הזמן שלך לפנות אלינו בצור קשר ולשמוע כיצד נוכל לעמוד לרשותך.