ניקוי ספות » מדריך ניקוי ספות

מדריך ניקוי ספות

מה ההבדל בין ניקוי ספות עור לבין ניקוי ספות בד? מה היתרונות של ניקוי ספות מקצועי – וכיצד מבצעים אותו?

ספה היא אחד הרהיטים החשובים והרגישים ביותר שיש בבית. מצד אחד, הספה נמצאת במרכז הסלון ואף קובעת את האופי ואת האווירה של החדר. מצד שני, הספה חשופה לכתמים, לאבק וללכלוך ועלולה להצטבר עליה קרדית האבק שגורמת אלרגיות. מעבר לכך, יש הבדלים בין סוגי ספות והאופן שבו צריך לנקות ריפוד עור לא זהה להמלצות על ניקוי של ריפוד בד.

המקצוענים של אביתר אחזקות יודעים מה הספה שלך צריכה

חיפשת מדריך ניקוי ספות? החדשות הטובות מבחינתך הוא שבאביתר אחזקות יודעים בדיוק מה הספה שלך צריכה. אם נמאס לך לשבור את הגב ולעשות ניסויים על הרהיט הכי חשוב בסלון, אנו מזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו. מיד לאחר מכן נשלח אליך צוות מיומן שמתמחה בניקוי ספות ונסביר לך מה לעשות כדי לשמור על התוצאה למשך זמן רב.

דגשים שצריך למצוא בכל מדריך ניקוי ספות

מדריך קלאסי של ניקוי ספות מתייחס בעיקר להבדל בין ריפודי עור ובד. בגלל שסוג הריפוד קובע באיזה חומרי ניקיון כדי להשתמש על מנת להסיר מהספה לכלוך וכתמים, זה גם הדבר הראשון שצריך לבדוק. בהמשך, אפשר לנסות את חומרי הניקיון באזור נסתר של הספה ולהחליט האם להשתמש בהם גם בחזית.

ניקוי ספות

ניקוי ספות בד

ספות בד צריך לנקות לפי סוג הבד והוראות היצרן. אם מדובר על בדים טבעיים כמו כותנה ופשתן, מומלץ לנקות אותם עם חומרים עדינים ועם מגבת נייר, מגבון לח ללא בישום או מגבת בד. לעומת זאת, בדים סינתטיים שמשלבים מיקרופייבר ופוליאסטר אפשר לנקות עם חומרי ניקיון רגילים כי הם פחות עדינים ואף מונעים את חדירת הנוזלים פנימה.

ניקוי ספות עור

בניקוי ספות עור מבחינים בין עור סינתטי לעור אמיתי. ברוב המקרים עדיף לנקות ספות עור עם מטלית לחה בלבד, אך גם פה אפשר לרסס חומרי ניקיון ייעודיים במקום נסתר ולבחון את התגובה של הריפוד ובעיקר אם יורד ממנו צבע. באופן עקרוני, יש לציין שניקוי כל ספה מבד סינתטי הוא יעיל יותר בהשוואה לספות מבד טבעי.

היתרונות של ניקוי ספות מקצועי

הדרך הכי טובה למנוע מאמץ בניקוי ספות היא להזמין אנשי מקצוע. בעזרת אנשי מקצוע אפשר לקבל התחייבות להתאמת הניקיון לסוג הספה, לחסוך בהוצאות על רכישת חומרי הניקיון באופן עצמאי וליהנות מתוצאות מעולות.

ניקוי ספות? הנה המדריכים שחיפשת

נציגי אביתר אחזקות ישמחו לענות לך על שאלות נפוצות בנושא של ניקוי ספות. אנו מתמחים בכל סוגי הניקיון ויכולים להגיע עד אליך לבית או למשרד עם ציוד מוביל ומוכיח. במידה וחיפשת מדריך ניקוי ספות ולא ידעת מאיפה להתחיל, הנה המקום להשאיר פרטים כדי שאחד מנציגינו ייצור עמך קשר.